AS Roma: 8000 euró büntetés a Balotellit ért rasszizmus miatt

2009.03.04. 13:57
Az Olasz Labdarúgó-szövetség fegyelmi bizottság nyolcezer eurós bírságot szabott ki az AS Romára, mivel az Inter elleni bajnokin a „farkasok” szurkolói rasszista bekiabálásokkal illették a milánóiak fiatal csatárát, Mario Balotellit.
A szövetség megbüntette a Roma vezetőedzőjét, Luciano Spallettit is, aki a fegyelmi bizottság tájékoztatása szerint hevesen reklamált a negyedik játékvezetőnél és a partjelzőt szidta az Inter elleni mérkőzés alatt.
Legfrissebb hírek

Az Inter meghosszabbította Chivu szerződését – hivatalos

Olasz labdarúgás
2026.06.18. 20:57

Száztízezer kilométer egyetlen klubért, avagy a magyar, aki nélkül idén nem kezdődött Inter-meccs

Olasz labdarúgás
2026.05.25. 09:53

Serie A: az Interé a legjobb játékos és az év edzője is

Olasz labdarúgás
2026.05.22. 19:00

Az örömfoci elmaradt, az Inter csak ikszelt otthon a Veronával

Olasz labdarúgás
2026.05.17. 17:04

Csiszár Henrietta: Különleges és felemelő érzés az Inter csapatkapitányának lenni

Olasz labdarúgás
2026.05.09. 07:27

Kibontakozóban az új calciopoli? Tombol a bíróbotrány Olaszországban

Olasz labdarúgás
2026.05.08. 11:28

Bajnoki címmel ünnepelte az Inter Club Ungheria a huszadik születésnapját

Olasz labdarúgás
2026.05.06. 18:19

Chivu az Inter bajnoki címéről: Fontos fejezet egy nagy klub történetében

Olasz labdarúgás
2026.05.04. 10:55
Ezek is érdekelhetik