Az Inter hivatalos honlapja tette közzé, hogy a milánói csapat ezen a héten megkezdi a felkészülést a következő idényre.
A mögöttünk hagyott szezonban triplázó együttes játékosai ma reggel orvosi vizsgálatokon estek át, holnap pedig Rafa Benítez, a klub új vezetőedzője megtartja az első edzést. A kedden 9.30 órakor kezdődő gyakorlás nyilvános lesz.
Legfrissebb hírek

Giovanni Malago lett az FIGC új elnöke
Olasz labdarúgás
2026.06.22. 17:31

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik





