Massimo Moratti, az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Inter elnöke gyakorlatilag bejelentette, hogy Leonardo távozik a fekete-kékek vezetőedzői posztjáról, és a klubvezető elismerte, hogy már felvették a kapcsolatot az argentin Marcelo Bielsával.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik




