A Juventus labdarúgócsapata hódította el az Olasz Szuperkupát, miután 4–0-ra legyőzte a Laziót. A vereséget szenvedő rómaiak drukkerei a találkozó közben többször is rasszista bekiabálásokkal próbálták zavarni a „zebrák” játékosait, ezért a klub vezetése úgy döntött, hogy büntetésből a következő hazai mérkőzésükre bezárja az ultrák szektorát.
A torinói Paul Pogbát, Kwadwo Asamoah-t és Angelo Ogbonnát is rasszista bekiabálásokkal zaklatták a Lazio drukkerei a Szuperkupa-találkozón, így a Lazio vezetősége az együttes következő meccsére büntetésből lezárja a Stadio Olimpicónak azt a szektorát, amelyben a „kék sasok” ultrái szurkolni szoktak.
A Lazio vasárnap 20.45 órakor az Udinesét fogadja az olasz bajnokság első fordulójában.
Legfrissebb hírek

Gennaro Gattuso lett a Lazio vezetőedzője
Olasz labdarúgás
2026.06.23. 15:58

Giovanni Malago lett az FIGC új elnöke
Olasz labdarúgás
2026.06.22. 17:31

Domenico Tedesco lett a Bologna vezetőedzője
Olasz labdarúgás
2026.06.02. 16:48

Már nem Maurizio Sarri a Lazio edzője
Olasz labdarúgás
2026.05.27. 18:07

Lautaro Martínez: Chivu tízből tízest érdemel
Olasz labdarúgás
2026.05.14. 13:20
Ezek is érdekelhetik


