Inter: Ranocchia lett az új csapatkapitány
Andrea Mazzarri, az Inter labdarúgócsapatának vezetőedzője elmondta, hogy Andrea Ranocchia lett az új csapatkapitány.
A védő 2011 januárja óta szerepel a milánói együttesben, és a legutóbbi szezonban 26 meccsen kapott szerepet.
Ranocchia a most visszavonult Javier Zanettitől örökölte meg a karszalagot, aki 1999 (!) óta volt csapatkapitány. Az argentin egy másik klubikon, Giuseppe Bergomi visszavonulása után lett „cséká”.
Legfrissebb hírek

Giovanni Malago lett az FIGC új elnöke
Olasz labdarúgás
2026.06.22. 17:31

Domenico Tedesco lett a Bologna vezetőedzője
Olasz labdarúgás
2026.06.02. 16:48

Allegri a Milan-kudarcról: Csalódott és dühös vagyok
Olasz labdarúgás
2026.05.25. 10:19
Ezek is érdekelhetik





