Olaszország: pozitív vírusteszt a Parmánál

MTI MTIMTI MTI
2020.07.11. 18:16
null
A Parmánál egy stábtag fertőződött meg (Fotó: AFP)
Az olasz labdarúgó-bajnokság újraindulása óta először született pozitív koronavírusteszt egy klubnál: a Parma szakmai stábjának egyik tagja fertőződött meg.

 

A klub közleménye szerint munkatársuk teljesen tünetmentes, ugyanakkor a szabályok értelmében természetesen azonnal elkülönítették. Az olasz kormány korábbi döntésének megfelelően a csapat izolálva ugyan, de tovább dolgozhat.

A Serie A június 19. újraindulása óta ez az első pozitív eset.

Legfrissebb hírek

Balogh Botondot a török élvonalba feljutó klub vinné – sajtóhír

Légiósok
2026.06.18. 22:30

Serie A: Antonio Conte győzelemmel búcsúzott, második lett a Napoli

Olasz labdarúgás
2026.05.24. 20:25

Serie A: a Roma elképesztő végjáték után győzött Parmában

Olasz labdarúgás
2026.05.10. 21:35

Az Inter legyőzte a Parmát, és megnyerte az olasz labdarúgó-bajnokságot

Olasz labdarúgás
2026.05.03. 22:43

A Lazio nápolyi győzelmével még közelebb került a bajnoki címhez az Inter

Olasz labdarúgás
2026.04.18. 19:57

A Napoli pontokat veszített a Parma vendégeként

Olasz labdarúgás
2026.04.12. 17:34

Két piros lap, egy gól – nyert a Fiorentina Veronában

Olasz labdarúgás
2026.04.04. 22:10

Két pontjába került a Juvénak a kihagyott tizenegyes; ötgólos meccset húzott be a Milan

Olasz labdarúgás
2026.03.21. 22:45
Ezek is érdekelhetik