Rali ob: újabb fordulat az Eger-rali ügyében - mégsem lesz verseny

2012.03.20. 12:57
Címkék
Hosszas huzavona után úgy néz ki, mégsem rendezik meg a rali országos bajnokság egri nyitó versenyét. A szervezők már március 6-án közölték, hogy szponzor hiánya miatt nem lesz futam március 30. és április 1. között Heves megyében, mire a Magyar Nemzeti Autósport-szövetség azonnal jelezte, szeretné megmenteni a viadalt, és sikerült is ehhez támogatókat találnia. Ám az MNASZ legfrissebb közleménye szerint a a verseny rendezési jogát elnyerő cég családi okokra hivatkozva visszalépett.

Az MNASZ szakági bizottsága azonban még most sem tett le róla, hogy későbbi időpontban megrendezzék az Eger-ralit.

„Hétfő este a Gáz 2000 Kft. képviselője családi okokra hivatkozva visszavonta rendezési szándékát" – mondta Botka Endre, az MNASZ ralibizottságának megbízott vezetője.

z MNASZ múlt kedden, sajtótájékoztatón jelentette be, hogy az előkészítés 90 százalékos, és biztosan lesz verseny Egerben. Botka akkor azt mondta, 60 ezer nézőt és 160-180 indulót várnak az idénynyitó futamra, amelyet a hevesi megyeszékhely önkormányzata 1.8 millió forinttal támogat.

Legfrissebb hírek

ILCA-vb: az írországi helyszínen készült Érdi Mária

Egyéb egyéni
9 perce

Joseph: Megmutattuk, hogy nem véletlenül jutottunk ki a világbajnokságra

Foci vb 2026
24 perce

„Minden ellenünk van” – az irániak újra nekimentek az Egyesült Államoknak és a FIFA-nak

Foci vb 2026
41 perce

Új igazolást jelentett be a Loki – Sergi Samper BL-meccsen is játszott a Barcelonában

Labdarúgó NB I
1 órája

A vb-karkötő a torna legfelkapottabb tartozéka

Foci vb 2026
1 órája

1000 drukkert „vásároltak” a katariak?

Foci vb 2026
1 órája

Lenny Joseph: Kit érdekel a jegyzőkönyv, ez az én gólom volt Marokkó ellen!

Foci vb 2026
1 órája

Szobatársa elárulta, szerinte mi vezethetett Németh Zsanett halálához

Birkózás
2 órája
Ezek is érdekelhetik