Videó: a válogatott kézisek az erdőben dobáltak, amikor jött a „lény”…
A szlovén férfi kézilabda-válogatott látványos videóval jelezte, készen áll a jövő héten kezdődő riói olimpiára. A történet szerint a nemzeti csapat játékosai az erdőben dobálnak, amikor néhány erdei lény ellopja tőlük a labdát, amelyet vissza kell szerezniük.
Szlovénia a B-csoportba került az olimpián, amelyben a házigazda Brazíliával, Lengyelországgal, Svédországgal, Németországgal és Egyiptommal mérkőzik meg. Első meccsét augusztus 7-én játssza Egyiptom ellen.
Legfrissebb hírek

A NOB 2029-ben döntene a 2036-os játékok helyszínéről
Egyéb egyéni
2026.06.22. 18:03

Köln megerősítette olimpiarendezési tervét
Egyéb egyéni
2026.06.20. 17:09

Népsport: hol volt még Budapest és a szuezi válság?
Népsport
2026.06.17. 14:23
Ezek is érdekelhetik





