Rio 2016: a magyar gyűjti a sztárszelfiket a faluban, újabb „nagy skalp”
Tobai-Sike Renáta sportlövőnk vasárnap nem jutott be a döntőbe a légpisztolyos hölgyek versenyében (a selejtezőben a 17. lett). Bevallása szerint aznap kétszer szökött 170 fölé a pulzusa. Egyszer a versenyen, majd akkor, amikor szembetalálkozott Usian Bolttal, a világ leggyorsabb emberével.
A közös kép természetesen nem maradhatott el. Tobai-Sike Facebook-oldalán szépen gyűlnek a „sztárszelfik”. Korábban a magyar férfi vízilabda-válogatottal és Novak Djokovics teniszezővel is összeállt egy fotóra.
Érdekesség, hogy Novak Djokovics pont azért költözött ki az olimpiai faluból, mert túl sokan kértek tőle közös képet. Tobai-Sike Renáta még éppen elcsípte a szerb sztárt.
Legfrissebb hírek

A NOB 2029-ben döntene a 2036-os játékok helyszínéről
Egyéb egyéni
2026.06.22. 18:03

Köln megerősítette olimpiarendezési tervét
Egyéb egyéni
2026.06.20. 17:09

Népsport: hol volt még Budapest és a szuezi válság?
Népsport
2026.06.17. 14:23
Ezek is érdekelhetik





