Rio 2016: ökölvívásban született meg az első üzbég arany
Az üzbég Hasanboy Dusmatov egyhangú pontozással (29:28, 30:27, 30:27) 3:0-ra legyőzte a kolumbiai Yuberjén Martínezt a férfi ökölvívótorna 49 kilogrammos súlycsoportjának döntőjében.
Az üzbégek eddig három bronzérmet nyertek az idei olimpián, Dusmatov az első aranyérmet szerezte meg.
A kolumbiaiaknak most már egy arany- és két ezüstérmük van.
RIO 2016
ÖKÖLVÍVÁS, FÉRFIAK, 49 KG
1. Hasanboy Dusmatov (Üzbegisztán)
2. Yuberjén Martínez (Kolumbia)
3. Joahnys Argilagos (Kuba) és Nico Hernández (Egyesült Államok)
Legfrissebb hírek

„Attól, hogy én lőttem a gólt, még nem vagyok hős”
Foci vb 2026
2026.06.24. 08:44

Legendák mellé került a kolumbiai kapus
Foci vb 2026
2026.06.24. 07:57

Már a hosszabbítást tervezik a szövetségi kapitánnyal
Foci vb 2026
2026.06.24. 07:04

Daniel Munoz lett a Kolumbia–Kongó meccs legjobbja
Foci vb 2026
2026.06.24. 06:35
Ezek is érdekelhetik



