Verrasztó Evelyn cáfolja azokat a sajtóhíreket, miszerint cserben hagyta társait, és visszalépett a 4x200 méteres gyorsúszás fináléjától. Az úszónő szerint szövetségi döntés volt, hogy a fináléban – az előfutammal ellentétben – Jakabos Zsuzsanna úszott elsőként helyette a magyar csapatban.
„A megjelent hírekkel ellentétben, nem léptem vissza a 4x200 döntő fináléjáról, és nem hagytam cserben a csapatomat, szövetségi döntés volt a váltó összeállítás. Gratulálok a lányoknak a hatodik helyhez!” – írta Facebook-oldalán Verrasztó.
Mint ismert, a Verrasztó Evelyn, Késely Ajna, Kapás Boglárka, Hosszú Katinka alkotta magyar négyes az ötödik legjobb idővel jutott a fináléba. A döntőre azonban egyet cseréltünk: Verrasztó helyett Jakabos Zsuzsanna került be a kvartettbe. Végül hatodik, pontszerző helyen zárt a váltónk.
Verrasztó Facebook-bejegyzése:
Legfrissebb hírek

A NOB 2029-ben döntene a 2036-os játékok helyszínéről
Egyéb egyéni
2026.06.22. 18:03

Köln megerősítette olimpiarendezési tervét
Egyéb egyéni
2026.06.20. 17:09

Népsport: hol volt még Budapest és a szuezi válság?
Népsport
2026.06.17. 14:23
Ezek is érdekelhetik




