Férfi röplabda: magyar vereség a fehérvári torna nyitányán

MTI MTIMTI MTI
2014.05.02. 21:50
Vereséggel kezdte szereplését a magyar férfi röplabda-válogatott a székesfehérvári Alba Regia-gálán: Demeter György szövetségi kapitány csapata pénteken három szettben kapott ki a svéd együttestől.

A szakvezető értékelése szerint – amint az a szövetség beszámolójából kiderül – az agresszívan nyitó és jól fogadó svédek uralták a játékot, így megérdemelten nyertek.

ALBA REGIA-GÁLA, SZÉKESFEHÉRVÁR
Svédország–Magyarország 3:0 (19, 19, 17)
Románia-Izrael 3:1 (12, 26, –22, 18)

A további program
Szombat

Románia–Svédország 15.00
Magyarország–Izrael 19.00
Vasárnap
Svédország–Izrael 16.00
Magyarország–Románia 18.30
Az Alba Regia röplabdagálát 26 év elteltével rendezik meg ismét.

Legfrissebb hírek

A férfi röplabdázók szövetségi kapitánya szerint az idei nyár megmutatta, mire lehet képes a válogatott

Röplabda
2026.06.21. 19:10

Megszenvedett, de nyert az azeriek ellen a férfi röplabda-válogatott az El-ben

Röplabda
2026.06.19. 18:35

Újra legyőzte Luxemburgot a magyar férfi röplabda-válogatott az El-ben

Röplabda
2026.06.13. 20:10

Bravúros győzelem a norvégok ellen a röplabda Európa-ligában

Röplabda
2026.06.07. 19:10

Férfi röplabda-válogatottunk tisztesen helytállt a vb-negyedikkel szemben

Röplabda
2026.06.05. 20:08

Férfi röpi: negyedikként zárták a magyarok a MEVZA-tornát

Röplabda
2026.05.24. 21:12

Férfi röplabda MEVZA-torna: ötjátszmás magyar győzelem Luxemburg ellen

Röplabda
2026.05.23. 19:06

Ciprus ellen győzött férfi röplabda-válogatottunk Fonyódon

Röplabda
2026.05.21. 22:07
Ezek is érdekelhetik