Férfi röplabda: magyar vereség a fehérvári torna nyitányán
Vereséggel kezdte szereplését a magyar férfi röplabda-válogatott a székesfehérvári Alba Regia-gálán: Demeter György szövetségi kapitány csapata pénteken három szettben kapott ki a svéd együttestől.
A szakvezető értékelése szerint – amint az a szövetség beszámolójából kiderül – az agresszívan nyitó és jól fogadó svédek uralták a játékot, így megérdemelten nyertek.
ALBA REGIA-GÁLA, SZÉKESFEHÉRVÁR
Svédország–Magyarország 3:0 (19, 19, 17)
Románia-Izrael 3:1 (12, 26, –22, 18)
A további program
Szombat
Románia–Svédország 15.00
Magyarország–Izrael 19.00
Vasárnap
Svédország–Izrael 16.00
Magyarország–Románia 18.30
Az Alba Regia röplabdagálát 26 év elteltével rendezik meg ismét.
Legfrissebb hírek

Bravúros győzelem a norvégok ellen a röplabda Európa-ligában
Röplabda
2026.06.07. 19:10

Férfi röpi: negyedikként zárták a magyarok a MEVZA-tornát
Röplabda
2026.05.24. 21:12

Ciprus ellen győzött férfi röplabda-válogatottunk Fonyódon
Röplabda
2026.05.21. 22:07
Ezek is érdekelhetik





