Férfi röplabda NB I: három játszmában nyert a Kecskemét
A Kecskemét simán, három játszmában nyert a DEAC otthonában a férfi röplabda NB I szerdai mérkőzésén.
FÉRFI RÖPLABDA NB I
DEAC–Kecskeméti RC 0:3 (–19, –12, 11)FÉRFI RÖPLABDA NB I
DEAC–Kecskeméti RC 0:3 (–19, –12, 11)
Legfrissebb hírek

A Vasas és a KTE bejelentette a Pálinkás–Németh-cserét
Labdarúgó NB I
2026.06.15. 14:27
Ezek is érdekelhetik







