Női röplabda NB I: a Vasas legyőzte az Újpestet
A Vasas hazai pályán 3:1-re legyőzte az Újpestet a női röplabda NB I elődöntőjének első, vasárnapi mérkőzésén.
Az egyik csapat harmadik győzelméig tartó párharc második meccsét csütörtökön rendezik Újpesten.
Eredmény, elődöntő, 1. mérkőzés
Vasas Óbuda–UTE 3:1 (22, –18, 16, 18)
Linamar-Békéscsaba–Jászberényi RK 3:0 (25, 17, 16)
Legfrissebb hírek

Gyertyagyújtással emlékeznek Németh Zsanettre
Birkózás
2026.06.24. 15:18

Öttusa: aranyak és arányok az UTE utánpótlásában
Utánpótlássport
2026.06.09. 18:09
Ezek is érdekelhetik






