Női röplabda: a válogatott legyőzte Spanyolországot
A magyar női röplabda-válogatott 3:1-re legyőzte a spanyol csapatot az Érden rendezett szombati edzőmérkőzésen.
Mindkét csapat az Európa-bajnoki selejtezőre készül, amelynek a jövő hétvégén lesznek az első tornái. A magyarok a finn, a lengyel és az észt válogatottal találkoznak, az első tornát Érden rendezik.
A magyar és a spanyol együttes vasárnap is megmérkőzik egymással a szombati összecsapás helyszínén.
NŐI RÖPLABDA
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
Magyarország–Spanyolország 3:1 (22, 20, –21, 23)
Legfrissebb hírek

Női röplabda-válogatottunk hármat üthet egy csapásra
Röplabda
2026.06.23. 11:22

Egy lépésre az El-elődöntőtől a női röplabda-válogatott
Röplabda
2026.06.20. 18:50
Ezek is érdekelhetik






