Női röpi Eb: vereség a németektől, búcsú az Eb-től
A németek elleni 3:1-es vereség után eldőlt, hogy a magyar válogatott búcsúzott a röplabda Európa-bajnokságtól. Bár óriási küzdőszellemmel játszott a csapat, egy játszmát el is csent, ám a németek nagy küzdelemben megnyerték a meccset.
NŐI RÖPLABDA EURÓPA-BAJNOKSÁG
A-CSOPORT
NÉMETORSZÁG–MAGYARORSZÁG 3:1 (21, –19, 21, 18)
Baki. Vezette: Krticka (cseh) Sodja (osztrák) NŐI RÖPLABDA EURÓPA-BAJNOKSÁG
A-CSOPORT
NÉMETORSZÁG–MAGYARORSZÁG 3:1 (21, –19, 21, 18)
Baki. Vezette: Krticka (cseh) Sodja (osztrák)
A meccs részleteit és az összefoglalót ide kattintva lehet elolvasni.
Legfrissebb hírek

Női röplabda-válogatottunk hármat üthet egy csapásra
Röplabda
2026.06.23. 11:22

Egy lépésre az El-elődöntőtől a női röplabda-válogatott
Röplabda
2026.06.20. 18:50

A világ ámult Maradonán, mi, magyarok nem annyira
Minden más foci
2026.06.18. 08:56
Ezek is érdekelhetik





