Női röpi Extraliga: kialakult a következő idény mezőnye

MTI MTIMTI MTI
2019.04.19. 20:13
A négy elődöntős csapat mellett a Jászberény, a Kaposvár, az MTK és a Haladás alkotja majd a női röplabda Extraliga mezőnyét a következő idényben.

Az összesen hat együttes – a Budaörs és a Balatonfüred tagja még a csoportkörnek – az alapszakaszt követően oda-visszavágós rendszerben mérkőzött meg egymással, és a nyolcadik forduló utolsó, pénteki mérkőzését követően biztossá vált, hogy a felsorolt négy együttes csatlakozik az ősszel az Extraliga mezőnyéhez, amelyet nyolc csapat alkot majd.

A várhatóan októberben rajtoló bajnoki idényben a Vasas, a Nyíregyháza, a Békéscsaba és az Újpest lesz még érdekelt.

Az idei szezon fináléja – amelyben a Vasas és a Nyíregyháza csap össze – hétfőn kezdődik.

Legfrissebb hírek

Női röplabda Extraliga: felhagy az élsporttal Szerencsés-Miklai Zsanett

Röplabda
2026.06.16. 16:33

Női röplabda Extraliga: távozott posztjáról a Szent Benedek RA horvát trénere

Röplabda
2026.06.01. 11:46

Hat- és nyolccsapatos röplabdaélvonal, kötelező feljutás a másodosztályból

Röplabda
2026.05.18. 21:47

Női röplabda: a Veszprém nagy csatában megnyerte az NB I-et, és élvonalbeli indulási jogot szerzett

Röplabda
2026.05.09. 18:21

Női röplabda Extraliga: az összes légiós, közte a bajnokság pontkirálynője is távozik Nyíregyházáról

Röplabda
2026.04.30. 16:07

A MÁV Előre nyerte az alsóházi derbit a női röplabda Extraligában

Röplabda
2026.04.29. 22:22

Női röplabda Extraliga: elköszönt nyolc játékosától az ezüstérmes Kaposvár

Röplabda
2026.04.27. 12:09

Női röplabda Extraliga: magabiztos fehérvári siker a Vasas SC ellen

Röplabda
2026.04.25. 17:57
Ezek is érdekelhetik