Női röplabda MK: aranyjátszma után esett ki a Szent Benedek

2022.12.17. 20:18
null
Fotó:Fehér Gábor/Fejér Megyei Hírlap, archív
A legutóbb ezüstérmes Szent Benedek RA már a negyeddöntőben búcsúzott a női röplabda Magyar Kupától, miután a szombati visszavágón aratott sikere után elveszítette az aranyjátszmát a Kaposvárral szemben.

 

A balatonfürediek múlt pénteken idegenben 3:1-es vereséget szenvedtek, és bár a második meccsen 3:0-ra nyertek, a szabályok értelmében 15 pontig tartó aranyszett következett. Ebben a vendég somogyiak szinte végig vezettek, és végül 15:13-as sikerrel bejutottak a négy közé, ahol a Békéscsabával találkoznak majd.

A másik ágon a Fatum-Nyíregyháza a múlt szombaton, Újpesten aratott 3:1-es sikere után odahaza 3:0-ra győzött, és készülhet a címvédő Vasas Óbuda elleni januári, februári elődöntőre.

A sorozat fináléját és bronzmérkőzését március 12-én rendezik.

Legfrissebb hírek

Női röplabda Extraliga: olasz vezetőedző a Szent Benedek RA csapatánál

Röplabda
2026.06.02. 14:38

Női röplabda Extraliga: távozott posztjáról a Szent Benedek RA horvát trénere

Röplabda
2026.06.01. 11:46

Nyíregyházán is kikapott a sereghajtó Szent Benedek a női röpi Extraligában

Röplabda
2026.04.24. 19:38

Női röpi Extraliga: öt szettben győzött a Vasas SC Balatonfüreden

Röplabda
2026.04.16. 20:50

Négyjátszmás TFSE-siker a női röpi Extraligában

Röplabda
2026.04.12. 21:05

Harmadszor nyerte meg a Békéscsaba a női röplabda Magyar Kupát

Röplabda
2026.03.21. 20:36

Vért izzadva lett bronzérmes a Vasas a női röplabda Magyar Kupában

Röplabda
2026.03.21. 18:49

Bombameglepetés: a Fatum Nyíregyháza legyőzte a Vasast a női röplabda Magyar Kupa elődöntőjében

Röplabda
2026.03.20. 22:47
Ezek is érdekelhetik