
Fotó: Facebook/UTE Röplabda Szakosztály
Az Újpest 3:0-ra legyőzte a vendég Békéscsabát a női röplabda Extraliga negyeddöntőjének szerdai összecsapásán, így egyenlített (1–1) az egyik fél harmadik sikeréig tartó párharcban.
A lila-fehérektől hárman, a kubai Yensi Kindelan Iznaga (18) és a 19. születésnapját ünneplő honfitársa, Whitney James (11), valamint Ambrosio Melani (12) egyaránt tíz pont fölött zárt.
A párharc harmadik mérkőzése vasárnap lesz Békéscsabán.
RÖPLABDA
Női Extraliga, negyeddöntő, 2. mérkőzés
UTE–Swietelsky-Békéscsaba 3:0 (24, 19, 21)
Legfrissebb hírek

Ezzel a kerettel készül az Újpest Ausztriában
Labdarúgó NB I
2026.06.25. 12:21

Gyertyagyújtással emlékeznek Németh Zsanettre
Birkózás
2026.06.24. 15:18

Bejelentette Markgráf Ákos érkezését az Újpest
Labdarúgó NB I
2026.06.23. 20:59
Ezek is érdekelhetik






