
Alper Erdogus egy évet követően távozik(Fotó: utevolley.hu)
A következő szezonban nem Alper Erdogus lesz az UTE női röplabdacsapatának vezetőedzője.
A fővárosi együttes kedden közösségi oldalán közölte, hogy a klub és Alper Erdogus egy idényt követően közös megegyezéssel döntött a váltásról. Utódját később jelentik be.
Az UTE – amelyben az előző idény során szezoncsúcsot jelentő kilenc idegenlégiós fordult meg – a nyolccsapatos bajnokság hatodik helyén zárt, míg a Magyar Kupától a negyeddöntőben kettős vereséggel búcsúzott a későbbi győztes Vasas Óbudával szemben.
Legfrissebb hírek

Ezzel a kerettel készül az Újpest Ausztriában
Labdarúgó NB I
2026.06.25. 12:21

Bejelentette Markgráf Ákos érkezését az Újpest
Labdarúgó NB I
2026.06.23. 20:59

Az Újpest bejelentette Szappanos Péter szerződtetését
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 16:34

Magabiztos újpesti siker az első felkészülési meccsen
Labdarúgó NB I
2026.06.20. 20:40
Ezek is érdekelhetik




