
Fotó: FIP
A nőknél Olaszország, a férfiaknál Bosznia-Hercegovina csapata nyerte a győri ülőröplabda Európa-bajnokságot.
Az olaszok három játszmában múlták felül a hollandokat, ezzel megvédték a címüket és másodszor lettek a kontinens legjobbjai.
A bosnyák férfiak is megvédték a címüket: az előző Eb-hez hasonlóan a németeket győzték le a szombati döntőben és megszerezték a 12. bajnoki elsőségüket.
A házigazdák részéről a magyar női válogatott a hetedik, a férfi a kilencedik helyen végzett.
Legfrissebb hírek

A bosnyák szurkolók sem fogták vissza magukat – videó
Foci vb 2026
2026.06.25. 10:24

Elindult a banzáj Boszniában
Foci vb 2026
2026.06.25. 00:28

Edin Dzeko 150. válogatott mérkőzésén lépett pályára
Foci vb 2026
2026.06.24. 23:32

Johan Manzambi: Ma este már nem fogok tudni aludni
Foci vb 2026
2026.06.19. 00:32
Ezek is érdekelhetik


