Ülőröplabda Eb: a nőknél olasz, a férfiaknál bosnyák címvédés Győrben

2025.08.02. 18:55
null
Fotó: FIP
A nőknél Olaszország, a férfiaknál Bosznia-Hercegovina csapata nyerte a győri ülőröplabda Európa-bajnokságot.

Az olaszok három játszmában múlták felül a hollandokat, ezzel megvédték a címüket és másodszor lettek a kontinens legjobbjai.

A bosnyák férfiak is megvédték a címüket: az előző Eb-hez hasonlóan a németeket győzték le a szombati döntőben és megszerezték a 12. bajnoki elsőségüket.

A házigazdák részéről a magyar női válogatott a hetedik, a férfi a kilencedik helyen végzett.

 

Legfrissebb hírek

A bosnyák szurkolók sem fogták vissza magukat – videó

Foci vb 2026
2026.06.25. 10:24

„Megnehezítettük a saját dolgunkat” – mondta Murat Yakin, és beszélt arról is, miért cserélt trikót

Foci vb 2026
2026.06.25. 00:44

Elindult a banzáj Boszniában

Foci vb 2026
2026.06.25. 00:28

Edin Dzeko 150. válogatott mérkőzésén lépett pályára

Foci vb 2026
2026.06.24. 23:32

A bosnyákok legyőzték és kiejtették Katart – továbbjutottak a B-csoportból

Foci vb 2026
2026.06.24. 22:55

A mindenkinek jó iksz ellen szól, hogy időt és energiát spórol, aki megnyeri a B-csoportot

Foci vb 2026
2026.06.24. 12:45

Johan Manzambi: Ma este már nem fogok tudni aludni

Foci vb 2026
2026.06.19. 00:32

Csak a Magyarország–Salvador meccsen hoztak össze több gólt a cserék, mint a svájci–bosnyákon

Foci vb 2026
2026.06.19. 00:02
Ezek is érdekelhetik