Még több NB I
Újra belga sportigazgatója lesz az ETO-nak
Felkészülés: Gavrics duplázott, az ETO legyőzte a Ferencváros El-ellenfelét
Az Újpest elnöke is megszólalt az új stadion felfüggesztett engedélyezési eljárásáról
Népszerű cikkek
A ZTE bejelentette a Ferencvárostól érkező csatár szerződtetését
Újpest: Markgráf Ákos orvosi vizsgálaton vett részt – NS-infó
A portugál Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője – hivatalos
Az elöző 90 percben ennyien voltunk a -on
4 869
Köszönjük!

Labdarúgó NB I
2007.10.10. 20:30
Ligakupa, C csoport: a DVSC első lett, esély a Diósgyőr előtt
A bajnok Debrecen együttese végzett az élen a labdarúgó Ligakupa C csoportjában, miután a 6., záró fordulóban idegenben 2-0-ra legyőzte a Nyíregyházát. A két együttes ezzel helyet cserélt a tabellán, és a szabolcsiak még akár ki is eshetnek, ha a Diósgyőr a 18 órakor kezdődő mérkőzésén legyőzi a Vasast.

Labdarúgó NB I
2007.10.10. 17:48
Ligakupa, D csoport: nem jutott be a negyeddöntőbe az MTK
A Győr ki-ki mérkőzésen Bojan Brnovicsnak (képünkön jobbra) a szünet utáni percekben szerzett góljával 1-0-ra legyőzte a vendég MTK Budapest együttesét a labdarúgó Ligakupa 6. fordulójában, így megnyerte a D csoportot, és továbbjutott a legjobb nyolc közé.

Labdarúgó NB I
2007.10.10. 17:48
Ligakupa, B csoport: a Siófok aligha juthat be a nyolc közé
Nem „adta le” a mérkőzést a Zalaegerszeg a BFC Siófoknak a labdarúgó Ligakupa 6. fordulójában, így a Balaton-partiak csak abban az esetben juthatnak tovább a nyolc közé, ha a REAC a 18 órakor kezdődő, kaposvári mérkőzésén hat gól vagy annál is nagyobb különbségű vereséget szenved.

Labdarúgó NB I
2007.10.10. 11:01
Siófok: Balogh Zoltán elvállalná, Kuttor Attila segíthetne
Botos Antal távozásával új időszámítás kezdődött Siófokon Balogh Zoltán, a korábbi pályaedző vezetésével. A Soproni Ligában szereplő klub REAC elleni Ligakupa-mérkőzésére is a fiatal szakember készítette fel a csapatot, sőt a tulajdonos Nemes Ferenc szerint az sem elképzelhetetlen, hogy a továbbiakban Kuttor Attilával közösen dirigálják az együttest.

Labdarúgó NB I
2007.10.10. 11:01
Zalaegerszeg: Kocsárdit, a két Sebőköt és társaikat búcsúztatják
A ZTE FC vezetősége már a nyáron eldöntötte, hogy az átigazolási szezonban távozó futballistáikat elbúcsúztatják. Eljött az idő, s október 12-én, pénteken 18 órakor a horvát Slaven Belupo ellen kerül sor az ünnepélyes eseményre.

Labdarúgó NB I
2007.10.09. 18:41
Ligakupa: tatabányai gólparádé a D csoport 6. fordulójában
A Ligakupa keddi játéknapján, a D csoport 6. fordulójában az élvonalban sereghajtó FC Tatabánya megsemmisítő versét mért az FC Sopron labdarúgócsapatára. A vendégeken még a kapuscsere sem segített, Heinrich a a helyére a szünetben beálló Fentőshöz hasonlóan négyszer kapitulált.

Labdarúgó NB I
2007.10.08. 21:40
Minimálbér Fehérváron, a titokzatos reklámszerződések nyomában
Csapdába kerültek az FC Fehérvár játékosai, miután a jogszabályok nem teszik lehetővé számukra a munkabeszüntetést. A futballisták hónapok óta csak a minimálbérnek megfelelő összeget kapják a klubtól, ellenben a bérük nagy részét finanszírozó, és velük reklámszerződéseket kötő cégek nem fizetnek.

Labdarúgó NB I
2007.10.08. 19:58
MLSZ: vizsgálat a Fehérvár, a Sopron és a Diósgyőr ellen
A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) licencadó bizottsága hétfőn úgy határozott, hogy vizsgálatot kell tartani a Soproni Ligában szereplő Fehérvár FC, FC Sopron és Diósgyőri VTK pénzügyeiről, illetve a diósgyőri névváltoztatás hátteréről.
4429
/
5301

























