Sandro Rosell, a Barcelona elnöke bocsánatot kért a Real Madrid híveitől, amiért a napokban úgy nyilatkozott, 5–0-s katalán győzelmet vár a spanyol Király-kupa döntőjében a blancók ellen.
„Bocsánatot kérek, nem akartam senkit sem megbántani. A klubunk az alázatot, a munkát, az egységességet képviseli, és nem volt helyes, amit mondtam” – szabadkozott Rosell.
Mint ismert, a Barcelona 5–0-ra nyerte meg az el clásicót az ősszel a Camp Nouban.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

As: nem kezdték jól a vb-t a Barcelona-játékosok
Foci vb 2026
2026.06.19. 19:27
Ezek is érdekelhetik





