
Természetesen Alexis Sánchezt is lefotózták a Barca-címer előtt
A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Barcelona új szerzeménye, Alexis Sánchez vasárnap este megérkezett a klubhoz, ahol ma mutatják be sajtótájékoztató keretében.
„Nagyon hálás vagyok a szurkolóknak, nem gondoltam, hogy ennyien fogadnak majd. Nagyon örülök, mert a világ legjobb klubjához kerültem. Minden tőlem telhetőt megteszek a csapat sikereiért" – mondta Alexis Sánchez.
Az is kiderült, hogy az Udinesétől igazolt chilei támadó a 9-es mezben játszik majd a következő idényben.
Sánchezre ma még az ilyenkor kötelező orvosi vizsgálatok várnak, majd ezután mutatják be hivatalosan, amikor már magára öltheti a gránátvörös-kék mezt, amelyen a hírek szerint csak a keresztneve lesz olvasható a 9-es szám fölött.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

As: nem kezdték jól a vb-t a Barcelona-játékosok
Foci vb 2026
2026.06.19. 19:27
Ezek is érdekelhetik





