Belépett a spanyol futballisták AFE nevű szakszervezetébe Lionel Messi, az FC Barcelona világklasszis támadója.
Az érdekvédelmi csoport bejelentése szerint az argentin játékos azután töltötte ki a jelentkezési lapot, hogy találkozott Luis Rubiales elnökkel.
„Mostantól Messi is az AFE-hez tartozik, csakúgy, mint a Barca-játékosok és a spanyol profik többsége" – áll a szervezet közleményében.
A tavalyi teljesítménye alapján FIFA-Aranylabda-nyertes Messi azt mondta: nagyon örül, hogy a szakszervezet tagja lehet, és mostantól ugyanazok a jogai és a kötelességei, mint a többieknek.
Az AFE szervezte Spanyolországban az idény eleji sztrájkot, melynek következtében az első és a másodosztályban elmaradtak az első forduló mérkőzései.
Legfrissebb hírek

Milyen tortát kapott Messi a 39. születésnapjára? – fotó
Foci vb 2026
2026.06.24. 18:30

Messi: Folytatom a játékot!
Foci vb 2026
2026.06.24. 10:38
Ezek is érdekelhetik


