Az olasz bajnokságban szereplő Milan szerződtette volna a Barcelona világ- és Európa-bajnok középpályását, Xavit, amikor a spanyol válogatott labdarúgó még a Barcelona B-t erősítette – mindezt a futballista édesanyja árulta el a TV Cuatro televíziós csatornának.
„Galliani négyéves szerződést ajánlott Xavinak, amikor a Barcelona B-ben játszott – mondta Maria Merce Creus, Xavi édesanyja. – Akkoriban Guardiola játszott a fiam posztján az első csapatban, de úgy gondoltam, szétszakadt volna a család, ha eligazol. Egyébként mindig is hittem, ha nehezen is, de sikeres lesz a Barcelonában."
Azóta már kiderült, Xavi és a Barcelona is jól járt a közös folytatással.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

As: nem kezdték jól a vb-t a Barcelona-játékosok
Foci vb 2026
2026.06.19. 19:27
Ezek is érdekelhetik





