Videó: edzés utáni grillpartin vettek részt Lionel Messiék
Edzés utáni grillpartira invitálta az FC Barcelona labdarúgóit Gerardo Martino, a csapat vezetőedzője. A híresztelések szerint az akadémián, a La Masián megtartott összejövetelre azért került sor, mert Martino várhatóan távozik a katalán együttes kispadjáról a szezon végén, ez a gesztus pedig a búcsú része.
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik





