Barca: otthagyta Ibizát a szélső, hogy a liverpooliakkal tárgyaljon
Angol lapinformációk szerint Liverpoolba utazott Gerard Deulofeu, a Barcelona labdarúgója, hogy tárgyalásokat folytasson a visszatérésről az Evertonba.
A Liverpool Echo beszámolója szerint a szélső barátnőjével, Mari Vilches Vallével Ibizán nyaralt néhány napig, majd az elmúlt napokban Anglia felé vette az irányt.
Deulofeu a 2013–2014-es szezonban az Evertonban játszott, és a lap információi szerint 4.2 millió euróért végleg visszatérhet a liverpooli klubhoz. Az MU-tól ingyen megszerzett Tom Cleverley után a 21 éves, korábban hatalmas ígéretnek tartott katalán játékos lehet a kékek második nyári szerzeménye.
A már a spanyol válogatottban is bemutatkozó Deulofeu az elmúlt idényt a Sevillában töltötte, ám nem jött össze számára az áttörés, 17 bajnokin csupán egyszer talált a kapuba.
Legfrissebb hírek

As: nem kezdték jól a vb-t a Barcelona-játékosok
Foci vb 2026
2026.06.19. 19:27

Negyedik lett a Veszprém az ifi kézilabda BL-ben
Kézilabda
2026.06.14. 11:42
Ezek is érdekelhetik






