Barcelona: felbontották a szélső szerződését, visszatér Bécsbe

Yusuf Demir nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket Barcelonában (Fotó: AFP)
Közös megegyezéssel felbontotta Yusuf Demir kölcsönszerződését az FC Barcelona és a Rapid Wien, így a 18 éves labdarúgó visszatér az osztrák klubhoz – számolt be róla a katalán egylet a hivatalos Twitter-oldalán.
A már az osztrák felnőttválogatottban is bemutatkozó szélső tavaly nyáron 500 ezer euróért, tízmillió eurós vásárlási opcióval került kölcsönbe a Barcához, ám a biztató kezdet után nem tudta beverekedni magát a katalánok kezdő tizenegyébe.
Demir az utóbbi időben már nem is került be az FC Barcelona meccskeretébe, mert ha lejátszotta volna a tizedik találkozóját is gránátvörös-kék színekben, akkor a klubnak kötelezően ki kellett volna fizetnie érte a 10 millió eurót. A ballábas támadó a barcelonai karrierje során így mindössze kilenc tétmérkőzésen lépett pályára – utoljára a Bayern München elleni decemberi Bajnokok Ligája-meccsen állt be négy percre –, gólt nem szerzett.
Legfrissebb hírek

As: nem kezdték jól a vb-t a Barcelona-játékosok
Foci vb 2026
2026.06.19. 19:27

Negyedik lett a Veszprém az ifi kézilabda BL-ben
Kézilabda
2026.06.14. 11:42
Ezek is érdekelhetik






