Nem sajnálták az időt a csapattárs megszívatására - képek

2012.09.01. 13:30
null
Mohamed Bangura autója elölről (Fotó: twitter.com/kcommons15)
Címkék
A Celtic Glasgow két futballistája időt és energiát nem kímélve tette a dolgát, és biztos, hogy Mohamed Bangura emlékezni fog a búcsú napjára.

Glasgow zöld-fehér része fölött mostanában csupa napsütés az élet: kizárták a rivális Rangerst, gyakorlatilag zsebben tudhatják az újabb bajnoki címet, és bejutottak a Bajnokok Ligája főtáblájára. Nem csoda, hogy mindenki jó a kedve, aminek látványosan jelét is adják.

A csapat két játékosa, Kris Commons és Joe Ledley rászánhatott néhány órát, mire csapattársuk, Mohamed Bangura Audiját teliragasztották színes post-it cetlikkel. A Sierra Leone-i csatár fél évre kölcsöbe kerül az AIK Solnához, de most holtbiztos lehet benne, hogy a ezek a kedves skót fiúk szeretik és visszavárják.

A hátulja még jobban sikerült (Fotó: twitter.com/joe16led)
A hátulja még jobban sikerült (Fotó: twitter.com/joe16led)
Legfrissebb hírek

Vb 2026: Norvégia–Szenegál

Foci vb 2026
10 perce

Mbappé 100. válogatott mérkőzésén a 15. vb-gólját szerezte meg

Foci vb 2026
15 perce

„Valóra akarom váltani az álmom” – Álvarez menne a Barcába, az Atlético viszont megtiltja neki

Spanyol labdarúgás
16 perce

Hamarosan visszatérhetnek a játékosok a pályára

Foci vb 2026
31 perce

Újabb villámcsapás Philadelphiában, egyelőre nem folytatódhat a mérkőzés

Foci vb 2026
55 perce

Lő-e gólt Szenegál ellen is Erling Haaland? – íme, a kezdők!

Foci vb 2026
57 perce

Lassan szállingóznak vissza a nézők a lelátóra

Foci vb 2026
1 órája

A Skorpió utcai fiúk – Malonyai Péter publicisztikája

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik