Boszniában csupasz fenékkel fogadták az ellenfél himnuszát - képek

2012.11.06. 11:38
null
Tort ült a műveltség a lelátón (forrás: Sportski žurnal)
Címkék
Mindig hálás dolog egy kicsit kitekinteni a Balkánra, ahol a remek ételek, a jó zenék és a kedves emberek mellett olykor némi khm... vadhajtások is megfigyelhetők.

Itt van például Bosznia-Hercegovina csodás országa, amelynek szép fővárosában, Szarajevóban rendezték a Bosznia–Szerbia kézilabda Eb-selejtezőt. A nem is olyan régi történelmi emlékek hatására a hazai drukkerek nem fogadták túl kedvesen a szerbek himnuszát, és mint az a képen is látszik, egyesek letolt nadrággal, mások felemelt középső ujjal „adták meg a tiszteletet".

A szerb válogatottat mindez nem befolyásolta túlságosan, 24–21-re megnyerték a meccset a „katlanban”.

Tort ült a műveltség a lelátón (forrás: Sportski žurnal)
Tort ült a műveltség a lelátón (forrás: Sportski žurnal)

 

 

Legfrissebb hírek

Neymar a pályán – először játszik ezen a világbajnokságon!

Foci vb 2026
2 perce

Így zajlott le a párbeszéd Vinícius meg nem adott góljánál

Foci vb 2026
19 perce

A New York Mets baseballmeccsén eveztek a norvég drukkerek

Foci vb 2026
23 perce

Folytatjuk!

Foci vb 2026
39 perce

Négygólos döntetlen Atlantában, míg Brazília 2–0-ra vezet a szünetben

Foci vb 2026
55 perce

„Megnehezítettük a saját dolgunkat” – mondta Murat Yakin, és beszélt arról is, miért cserélt trikót

Foci vb 2026
1 órája

Vinícius Júnior duplázott Skócia ellen – videó

Foci vb 2026
1 órája

Elindult a banzáj Boszniában

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik