Szexis titkárnőkké változtak az Eb-re készülő szerb kézis lányok - videó

2012.11.14. 19:21
Címkék
Andrea Lekics és társai egy könnyed hangulatú fotózással lazítanak a kontinenstorna előtti felkészülés során.

December 4. és 16 között Szerbia négy városa (Belgrád, Újvidék, Nis és Versec) ad otthont a női kézilabda Európa-bajnokságnak. A házigazda csapat néhány tagja a Győri Audi ETO KC játékosának, Andrea Lekicsnek a vezetésével egy laza fotózáson vett részt, ezzel is oldva az egyre közeledő rajt okozta feszültséget. Az smedia.rs szerb honlap meg is szólaltatta a nagyszerű játékost. smedia.rs szerb honlap meg is szólaltatta a nagyszerű játékost.

EB-RE KÉSZÜLNEK A SZERB KÉZIS LÁNYOK

„Nagyszerű dolog volt a forgatás – lelkendezett az átlövő. – Nem is gondoltam volna, hogy a modellkedés ennyire vidám, egyben nehéz munka. Halálosan fáradtak voltunk a nap végére, de megérte. Aki megnézi ezt a kisfilmet, annak bearanyozza a napját. Ha ez a videó nem lelkesíti fel a szurkolókat, akkor semmi!”

Lekics azért magáról a kontinensviadalról is beszélt: „Persze a gondolataim már szinte csak az Európa-bajnokság körül forognak. December negyedikén kezdünk, mindjárt Norvégia ellen. A mérkőzés számomra azért is különleges lesz, mert Győrben két nagyszerű norvég játékos, Heidi Löke és Katrine Lunde is a csapattársam.”

Legfrissebb hírek

Jégkorong: Kolbenheyer Zsuzsanna regionális alelnöki posztra pályázik az IIHF-ben

Jégkorong
19 perce

Így vonultak a bosnyák szurkolók Seattle-ben – videó

Foci vb 2026
27 perce

Elsőként a B-csoportban zárulnak a küzdelmek – íme, a kezdőcsapatok!

Foci vb 2026
31 perce

A rúdugró Böndör Márton idénye idő előtt befejeződött

Atlétika
59 perce

Ezért nem alkalmazták Jude Bellinghammel szemben az új szabályt

Foci vb 2026
1 órája

Szumó Eb: fiatal, de rutinos csapattal utazik a magyar válogatott

Egyéb egyéni
1 órája

Milyen tortát kapott Messi a 39. születésnapjára? – fotó

Foci vb 2026
1 órája

Eastbourne-i tenisztorna: Stollárék bejutottak az elődöntőbe

Tenisz
2 órája
Ezek is érdekelhetik