Beckham a konyha ördögével nyit éttermet Londonban

2012.12.01. 16:10
A Los Angeles Galaxy-tól távozó David Beckham visszatér Európába. Hogy hol folytatja, egyelőre rejtély, az viszont biztos, hogy éttermet nyit Londonban. Nem is akárkivel: Gordon Ramsay-vel! 

David Beckham jövőjével kapcsolatban csak az biztos, hogy semmi sem biztos. Oké, az Egyesült Államoktól öt idény után elköszön, ez tuti, mivel lejár a Los Angeles Galaxy-val kötött szerződése.

Ha minden az angol klasszis tervei szerint alakul, december 1-jén, a Houston Dynamo elleni bajnoki döntő után immár kétszeres MLS-győztesként (a Galaxy 2011 után címet védhet) kereshet magának új klubot. Ajánlata van dögivel: az Európába visszavágyó 37 éves szélső neve szóba került már a Queens Park Rangers, a West Ham United, a Paris Saint-Germain és a Monaco székházában is, igaz, konkrét ajánlat egyik klubtól sem érkezett.

Ramsay és Beckham a sportpályán és a konyhában is megtalálja a közös hangot (fotó: thesun.co.uk)
Ramsay és Beckham a sportpályán és a konyhában is megtalálja a közös hangot (fotó: thesun.co.uk)

De bárhogy is alakul Becks labdarúgó-karrierje, az már szinte biztos, hogy Londonban sokat fog időzni, akár fővárosi klubhoz szerződik, akár nem. Merthogy éttermet nyit, nem is olyan soká.

A labdarúgó országos cimborájával, a nyers modorú sztárszakács Gordon Ramsay-vel párban vág bele a vállalkozásba. "Köztudott, hogy Gordonnal milyen jó a kapcsolatunk, amit csak tovább erősíthet a közös vállalkozásunk. Hamarosan nyitunk!" – mondta David két edzés között, még Los Angelesben az egyik angol bulvárlapnak.

Az nyilván nem kérdés, hogy a többek között A pokol konyhája vagy A konyha ördöge című televíziós műsorokkal ismertté váló séf felel majd az étlapért, bár Beckham korábban azt mondta magáról, hogy piszkosul jól főz.

 

Legfrissebb hírek

Fucsovics Márton az első fordulóban búcsúzott a londoni tenisztornától

Tenisz
2026.06.16. 14:25

Serena Williams győzelemmel tért vissza

Tenisz
2026.06.09. 21:14

Serena Williams Londonban és Berlinben is pályára léphet

Tenisz
2026.06.01. 13:55

Ezrek ünnepelték Londonban az Arsenal bajnoki címét

Angol labdarúgás
2026.05.20. 11:05

Asztalitenisz-vb: mindkét számban kínai–japán döntő lesz

Egyéb egyéni
2026.05.09. 23:56

Asztaltenisz-vb: Szőcs Bernadette a román válogatottal egy lépésre van az éremtől

Egyéb egyéni
2026.05.07. 00:31

Asztalitenisz-vb: egyelőre még távol vagyunk az elittől

Egyéb egyéni
2026.05.06. 21:16

Greaves nagyot játszott, de Gurney legyőzte a legjobb női dartsost a vb-n

Egyéb egyéni
2025.12.19. 22:23
Ezek is érdekelhetik