David Beckham jövőjével kapcsolatban csak az biztos, hogy semmi sem biztos. Oké, az Egyesült Államoktól öt idény után elköszön, ez tuti, mivel lejár a Los Angeles Galaxy-val kötött szerződése.
Ha minden az angol klasszis tervei szerint alakul, december 1-jén, a Houston Dynamo elleni bajnoki döntő után immár kétszeres MLS-győztesként (a Galaxy 2011 után címet védhet) kereshet magának új klubot. Ajánlata van dögivel: az Európába visszavágyó 37 éves szélső neve szóba került már a Queens Park Rangers, a West Ham United, a Paris Saint-Germain és a Monaco székházában is, igaz, konkrét ajánlat egyik klubtól sem érkezett.

De bárhogy is alakul Becks labdarúgó-karrierje, az már szinte biztos, hogy Londonban sokat fog időzni, akár fővárosi klubhoz szerződik, akár nem. Merthogy éttermet nyit, nem is olyan soká.
A labdarúgó országos cimborájával, a nyers modorú sztárszakács Gordon Ramsay-vel párban vág bele a vállalkozásba. "Köztudott, hogy Gordonnal milyen jó a kapcsolatunk, amit csak tovább erősíthet a közös vállalkozásunk. Hamarosan nyitunk!" – mondta David két edzés között, még Los Angelesben az egyik angol bulvárlapnak.
Az nyilván nem kérdés, hogy a többek között A pokol konyhája vagy A konyha ördöge című televíziós műsorokkal ismertté váló séf felel majd az étlapért, bár Beckham korábban azt mondta magáról, hogy piszkosul jól főz.

Serena Williams győzelemmel tért vissza

Serena Williams Londonban és Berlinben is pályára léphet

Ezrek ünnepelték Londonban az Arsenal bajnoki címét

Asztalitenisz-vb: mindkét számban kínai–japán döntő lesz



