
Ökölvívás
2004.01.12. 20:34
Szántó Imre: Nincs megállás
"Odavan az ország a meccsért, őrületes, mennyire izgulnak Zsoltiért mondja jókedvűen Szántó Imre, az amatőrválogatott kapitánya. Na, de a szombati címmérkőzésen kívül is vannak azért fontos dolgok a világon, hogy mást ne mondjak, nyakunkon a debreceni Bocskai-emlékverseny..."

Ökölvívás
2004.01.06. 21:58
Az utolsó Eb-felmérő előtt
Több mint egy hónap múlva a horvátországi Pulában rendezik az Európa-bajnokságot, amelynek érmesei egyben athéni olimpiai kvótával is gazdagodnak. A közelgő kontinensviadal ad különös jelentőséget a jövő hét végén Debrecenben lebonyolítandó, immár 49 esztendős Bocskai István-emlékversenynek is

Ökölvívás
2003.12.01. 21:25
Vége az őszi álomnak
Szerdától szombatig monstre mezőnnyel, összesen 188 előzetes nevezéssel zajlik majd a 80. férfi és a 7. női országos bajnokság. A két nem tehát egy viadal erejéig egymásra talált, ráadásul három év vidéki kalandozás után ismét budapesti helyszínen, a Nemzeti Sportcsarnokban adnak randevút.

Ökölvívás
2003.08.29. 21:26
Eldördült a startpisztoly
A varsói junior Európa-bajnokság szünnapján az Európai Unió jelenlegi és leendő tagországai az EU legmagasabb sportszervének ajánlására megalakították az unió ökölvívó-szövetségét, amely az EABA (Európai Amatőr Ökölvívó-szövetség) tagszervezeteként működik a jövőben.

Ökölvívás
2003.08.01. 21:58
A kis Bedák nyomdokain
Szombattól egy héten át a litvániai Kaunasban kerül sor a korosztály nyolcadik Európa-bajnokságára. A közelmúlt sikerei a mai magyar fiatalokat is jó szereplésre kötelezik, hiszen hogy mást ne mondjunk, egy éve az ukrajnai Lvivből a ma már a felnőtteket riogató Bedák Pál hazahozta a 48 kilósok aranyérmét.

Ökölvívás
2003.06.10. 21:56
Tíz bunyós Bangkokban
Felnőtt-világbajnokságon a szép emlékű 1997-es, budapesti óta érmet sem nyert a magyar amatőrboksz a cél az, hogy a nemkívánatos folyamat alig egy hónap múlva Bangkokban megszakadjon. A thaiföldi főváros ad ugyanis otthont a sorban a 12. férfi-vb-nek, amelyre a honi szövetség keddi elnökségi ülésén meg is szavazták a tíztagú utazó csapatot.

Ökölvívás
2003.05.05. 22:01
Tápai Ágnes nélkül, pécsi Eb-érmekért
Egy jó hír: vasárnaptól jövő szombatig Pécsett rendezik a sorban a második női Európa-bajnokságot. És egy rendkívül szomorú: a viadalt közvetlenül felvezető hétfői sajtótájékoztatón egyperces felállással emlékeztek a szövetség vezetői a hét végén elhunyt elnökhelyettesre, Lasz Györgyre.
44
/
46
