
Minden más foci
2009.06.14. 00:18
Sportpolitika: Jacques Rogge NOB-elnök ultimátumot adott a FIFA-nak
Amennyiben a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) a jelenlegi korhatárt 23-ról 21 évesre szállítaná le, akkor az olimpiai férfi torna létszámát 16-ról 12-re csökkentené a Nemzetközi Olimpiai Bizottság (NOB) – jelentette ki Jacques Rogge, a NOB elnöke.

Egyéb egyéni
2009.06.12. 01:57
Sakk: Anand a következő idényben játszik a magyar bajnokságban
A világbajnok Viswanathan Anand a következő idényben biztosan asztalhoz ül a magyar bajnokságban – erről csütörtökön az indiai nagymester és Nádasi Tamás, az Aquaprofit Nagykanizsa sakk-klub elnöke szerződést írt alá.

Minden más foci
2009.06.11. 22:21
Románia: a Temesvár a második, indulhat a BL-selejtezőben
A meglepetésgyőztes Unirea Urziceni mögött az FC Timisoara végzett a második helyen a román labdarúgó-bajnokságban, miután a nemzetközi Sportdöntőbíróság (CAS) döntése nyomán a temesváriak visszakapták azt a hat pontot, amelyet korábban a nemzetközi sportági szövetség (FIFA) vont le tőlük.

Jégkorong
2009.06.08. 19:48
Jégkorong: a hokisok tovább tárgyalnának a pályák ügyében
A jégkorong-, a korcsolyázó- és a kerékpáros-szövetség közötti tárgyalásokat kezdeményezi a Hokisok Érdekvédelmi Társasága (HÉT), mert nem tudja elfogadni, hogy a budapesti Gyakorló Jégcsarnokból kiszoruljanak a hokisok.

Egyéb egyéni
2009.06.08. 00:50
Fogathajtás: Lázár Vilmos végzett az élen a Vecsés Kupán
A vasárnapi akadályhajtás után is Lázár Vilmos maradt az élen, és ezzel megnyerte a kettesfogatok versenyét a 16. nemzetközi Vecsés Kupa nemzetközi fogathajtóversenyen, amely a szakág számára az utolsó világbajnoki válogató volt.

Egyéb egyéni
2009.06.08. 00:50
Sakk: zárásként döntetlent játszott Lékó Anand ellen
Hasonlóan a vasárnapi első partihoz, a nyolcadik, utolsó játszma is döntetlennel zárult a világbajnok Viswanathan Anand és Lékó Péter között, így az indiai nagymester 5-3-ra nyerte meg a Miskolcon rendezett rapidsakk párosmérkőzést.

Egyéb egyéni
2009.06.04. 16:11
Dopping: ismét tiltott szereket találtak a román határon
Rövid időn belül már a negyedik alkalommal találtak doppingszereket a vámosok a magyar–román határon, ezúttal a nagylaki átkelőnél próbálták áthozni a teljesítményfokozókat – tájékoztatta a Vám- és Pénzügyőrség dél-alföldi regionális parancsnokságának sajtóreferense az MTI-t csütörtökön.

Egyéb csapat
2009.06.04. 00:16
Röplabda: pozitív lett egy magyar játékos doppingtesztje
Pozitív eredményt hozott egy magyar röplabdázó április 17-én levett mintájának A-próbája – tájékoztatta az MTI-t a Magyar Antidopping Csoport (MACS) szerdán. Az MRSZ tájékoztatása szerint élvonalbeli, de nem válogatott játékosról van szó.
2136
/
2408
