
Kerékpár
2009.06.19. 00:49
Kerékpár: nyolc évre eltiltották az olimpiai bajnok sportolót
Második doppingvétség miatt nyolcéves eltiltást kapott Tyler Hamilton olimpiai bajnok amerikai országúti kerékpáros. Mivel a 38 esztendős versenyző már áprilisban bejelentette a visszavonulását, a mostani ítélet csupán formalitás.

Foci vb 2010
2009.06.17. 15:49
Konföderációs Kupa: egy meccsre tiltották el a kezező egyiptomit
A Nemzetközi Labdarúgó-szövetség (FIFA) egy mérkőzésre tiltotta el az egyiptomi Muhamad al-Muhamadit, aki a Konföderációs Kupa nyitó körében a Brazília elleni hétfői találkozó végjátékában kezezett a gólvonalon.

F1
2009.06.17. 14:53
F1: sürgős megoldást akar a FOTA a költségvetési vitában
A Formula–1-es csapatokat tömörítő szervezet (FOTA) szerdai levelében azt javasolja a Nemzetközi Automobil-szövetségnek (FIA), hogy szülessen gyors és ésszerű megállapodás a jövő évi szabálymódosításokkal kapcsolatos vitában.

Jégkorong
2009.06.17. 01:13
Jégkorong: pénzhiány miatt elmarad a Bajnokok Ligája
Anyagi források híján nem rendezik meg a jégkorong Bajnokok Ligája 2009–2010-es kiírását. A nemzetközi szövetség (IIHF) azért döntött így, mert az eddigi főszponzor, a sorozatot több tízmillió dollárral támogató orosz Gazprom visszalépett. A BL-t az előző szezonban írták ki először hét ország 12 csapatának részvételével, és a győzelmet a svájci Zürich Lions szerezte meg.

Atlétika
2009.06.16. 20:46
Atlétika: Pars versenycsúccsal győzött Ostravában
Az ostravai Aranycipő elnevezésű atlétikai verseny első napján Pars Krisztián – rövid időn belül másodszor is – legyőzte az olimpiai bajnok Primos Kozmust férfi kalapácsvetésben. Erről a Magyar Atlétikai Szövetség tájékoztatta az MTI-t.

Egyéb egyéni
2009.06.16. 00:19
Atlétika: Rómában is „megáll” az atlétikai Diamond League-sorozat
A már korábban biztosnak tekinthető 12 helyszínhez hétfőn csatlakozott Róma is, így az olasz fővárosban is rendeznek majd versenyt az atlétikai Golden League-sorozatot (Aranyligát) a jövő évtől felváltó Diamond League-ben (Gyémántliga).

Minden más foci
2009.06.15. 01:01
Puskás-kupa: az FTC nyerte meg a tornát a Honvéd legyőzésével
A Ferencváros csapata nyerte meg a második alkalommal kiírt Puskás–Suzuki-kupa nemzetközi utánpótlás-labdarúgótornát, miután a vasárnapi székesfehérvári fináléban nagy csatában 2–1-re legyőzte a Budapest Honvédot.
2135
/
2408
