Vancouver 2010: a kanadai hokikapitány nem teljesen elégedett

2010.02.17. 10:05
Hiába győzött fölényesen, 8–0-ra Kanada férfi jégkorong-válogatottja Norvégia ellen a vancouveri téli olimpián, Mike Babcock edző a meccs utáni sajtótájékoztatón nem volt teljesen elégedett.

„Túl sok korongot adtunk el az első harmadban, és ezen még javítani kell. A norvégok energikusan és lelkesen küzdöttek, nekünk viszont voltak nehézségeink, de még alakulóban van a csapat. Minden meccsel jobbak szeretnénk lenni" – mondta.

A norvég együttes védője, Tommy Jakobsen letörten értékelt.

„Jól kezdtünk, Grotnes fantasztikusan védett az első harmadban. Aztán mintha elvágták volna, elfogyott az erőnk. Jobb eredményben reménykedtünk, de hát csupa NHL-klasszissal álltak fel a kanadaiak, tele vannak szupersztárokkal" – nyilatkozta.

Legfrissebb hírek

Marsch szerint Davies az egyenes kieséses szakaszban visszatérhet

Foci vb 2026
16 órája

Vb 2026: Kanada az első rendező, amely nem otthon játszik

Foci vb 2026
21 órája

Megvan az első párosítás: Kanada–Dél-Afrika mérkőzés nyitja az egyenes kiesés szakaszt

Foci vb 2026
2026.06.25. 06:26

13 hely elkelt, 19 még kiadó az egyenes kieséses szakaszban

Foci vb 2026
2026.06.25. 05:43

„Megnehezítettük a saját dolgunkat” – mondta Murat Yakin, és beszélt arról is, miért cserélt trikót

Foci vb 2026
2026.06.25. 00:44

Alajbegovic megdöntötte Mbappé rekordját – statisztikák

Foci vb 2026
2026.06.25. 00:03

Svájc nyerte a B-csoportot, de Kanadának is összejött a történelmi továbbjutás

Foci vb 2026
2026.06.24. 23:00

Elkezdődött a B-csoport utolsó fordulója

Foci vb 2026
2026.06.24. 21:00
Ezek is érdekelhetik