Műkorcsolya: a rövidprogram után 14. a magyar jégtáncpáros

MTI MTIMTI MTI
2017.09.28. 14:25
Tizennegyedik lett a jégtáncosok csütörtöki rövidprogramjában a Janovszkaja Anna, Lukács Ádám duó a németországi Oberstdorfban zajló Nebelhorn Kupán, amely a műkorcsolyázók utolsó kvótaszerző versenye a jövő februári, pjongcsangi téli olimpiára.

A magyar kettősnek így minimálisra csökkent az esélye, hogy kijusson a dél-koreai játékokra, mivel ebben a számban a 18 kettős közül öt jut indulási joghoz.

A verseny 13.05 órától a párosok rövidprogramjával folytatódott, melyben a Beklemiscseva Darja, Magyar Márk duó is érdekelt lesz.

Pjongcsangban már biztosan lesz magyar műkorcsolyázó, mivel Tóth Ivett az idei világbajnokságon elért 20. helyével kvótát szerzett az ország számára.

Legfrissebb hírek

A 2024-es Európa-bajnok műkorcsolyázó, Loena Hendrickx visszavonult

Téli sportok
2026.06.24. 23:55

Pekingben rendezik a korcsolyasportok első közös világbajnokságát

Téli sportok
2026.06.11. 10:59

Visszavonult a Milánóban aranyérmes japán műkorcsolyázó páros

Téli sportok
2026.04.17. 13:20

Feltöltődésre szánja a következő idényt Kagijama Juma olimpiai és vb-ezüstérmes műkorcsolyázó

Téli sportok
2026.04.14. 11:26

Az olimpiai bajnok Fournier Beaudry, Cizeron kettős nyerte a jégtáncosok versenyét a műkorcsolya-vb-n

Téli sportok
2026.03.28. 22:19

Ilia Malinin sorozatban harmadszor aranyérmes a műkorcsolya-vb-n

Téli sportok
2026.03.28. 16:54

Nem futhat kűrt az Ignateva, Szemko kettős a műkorcsolya-vb-n

Téli sportok
2026.03.27. 18:16

Műkorcsolya-vb: ötödik a Pavlova, Sviatchenko páros

Téli sportok
2026.03.26. 23:09
Ezek is érdekelhetik