Australian Open: „Jól érzem magam a bőrömben” - Szávay Ágnes
Szávay Ágnes elégedetten nyilatkozott azután, hogy az ausztrál nemzetközi teniszbajnokság (Australian Open) első fordulójában magabiztos győzelmet aratott a kanadai Stephanie Dubois felett.
„Az elején nagyon izgultam, aztán egyre jobban belejöttem, éreztem a labdát, a pályát, jól ment a játék. Annak különösen örülök, hogy sokat javult a szervám, és csak egy kettőshibám volt. Jól érzem magam a bőrömben!" – mondta győzelme után Szávay.
A magyar játékosra a következő körben már nehezebb feladat vár, a világranglistán 17. pozícióban lévő, a tornán 16. helyen kiemelt kínai Li Nával csap össze csütörtökön. A WTA honlapja szerint eddig csupán egyszer találkoztak egymással: a tavalyi párizsi kemény pályás viadal 1. fordulójában az ázsiai nyert 7:6, 6:2-re.
Legfrissebb hírek

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség
Tenisz
2026.06.25. 12:22

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58
Ezek is érdekelhetik



