Elégedetten nyilatkozott a párizsi tenisztorna első fordulója után Szávay Ágnes, aki 48 perc játék után búcsúztatta a fehérorosz Govorcovát.
„Kicsit furcsa volt az első meccsem, mivel az ellenfelem betegsége miatt feladta az összecsapást – nyilatkozta a torna honlapján Szávay. – A saját játékomat tudtam játszani, és el kell mondanom, hogy úgy éreztem, mintha otthon szerepelnék."
A magyar versenyző nem tudta megmondani, hogy a rövidebb meccs segítségére lehet-e a következő fordulóban, de ma jól ment a játék, és reméli, hogy ez a következő fordulóban is így marad. Már Ausztráliában is játszott több jó meccset, és ezek jót tettek az önbizalmának.
„Nehéz második fordulóra számítok, mivel jó játékosok jutnak el oda. Még nem tudom, hogy ki lesz az ellenfelem, de a legjobbat kell nyújtanom, és meglátjuk, hogy ez mire lesz elég."
Legfrissebb hírek

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség
Tenisz
2026.06.25. 12:22

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58
Ezek is érdekelhetik


