A viadal egyetlen magyar indulója, Arn Gréta a 19-es pálya harmadik mérkőzését vívja kedden a 26. helyen kiemelt spanyol María José Martínez Sánchez ellen a melbourne-i ausztrál nemzetközi teniszbajnokság első fordulójában, a 64 közé jutásért.
Az év első Grand Slam-tornájának honlapja szerint Arnék előtt egy női és egy férfi mérkőzést rendeznek. A közép-európai idő szerint 1 órakor kezdődik a program, így a másfél hete Aucklandben tornagyőztes magyar játékos várhatóan 6 óra körül kezdi meg meccsét.
A 28 éves Martínez Sanchez jelenleg a 29. a világranglistán (Arn az 59.), és tavaly a második körben búcsúzott Melbourne-ben. A két játékos korábban még soha nem találkozott egymással WTA-tornán.
Legfrissebb hírek

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség
Tenisz
2026.06.25. 12:22

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58
Ezek is érdekelhetik


