Wimbledon: búcsúzott a női címvédő is, Lisicki nyert
A nyolcaddöntőben búcsúzott a wimbledoni tenisztornától Serena Williams: a címvédő amerikai játékost a német Sabine Lisicki ejtette ki háromszettes csatában (6:2, 1:6, 6:4). A 23. kiemelt Lisicki ellenfele az észt Kaia Kanepi lesz a következő fordulóban.
A részletekről itt olvashat.
A részletekről itt olvashat.
ANGOL NEMZETKÖZI BAJNOKSÁG, WIMBLEDON (16 100 000 font, fű)
NŐI EGYES, NYOLCADDÖNTŐ
Lisicki (német, 23.)–S. Williams (amerikai, 1.) 6:2, 1:6, 6:4
Kanepi (észt)–Robson (brit) 7:6, 7:5
Li Na (kínai, 6.)–Vinci (olasz, 11.) 6:2, 6:0
Kvitová (cseh, 8.)–Suárez Navarro (spanyol, 19.) 7:6, 6:3
Flipkens (belga, 20.)–Pennetta (olasz) 7:6, 6:3
Legfrissebb hírek

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség
Tenisz
2026.06.25. 12:22

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Serena Williams egyesben is visszatér, indul Wimbledonban
Tenisz
2026.06.21. 21:18
Ezek is érdekelhetik




