Aus. Open: Williamsék visszaléptek, Babosék másik párossal kezdenek
Serena és Venus Williams visszalépett az Ausztrál nemzetközi teniszbajnokság női páros versenyétől, így Babos Tímea és Anasztaszija Pavljucsenkova másik duó ellen kezdi meg szereplését.
A magyar játékos honlapja szerint a múlt héten Sydneyben tornagyőztes magyar, orosz kettős eredetileg a 15. helyen kiemelt, 14-szeres Grand Slam-győztes Williams nővérek ellen lépett volna pályára. Nem sokkal a kezdés előtt azonban kiderült, hogy az amerikai testvérpár visszalépett az ausztráliai Grand Slam-tornától.
Babos és Pavljucsenkova így csütörtökön a Sorana Cirstea, Carina Witthöft román, német egység ellen mutatkozik be.
Legfrissebb hírek

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség
Tenisz
2026.06.25. 12:22

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58
Ezek is érdekelhetik



