Tenisz: Babosék a svédek ellen kezdenek a Fed-kupában
Svédország ellen kezdi meg szereplését a magyar női teniszcsapat a Fed-kupa euro-afrikai zónájának 1. csoportjában, melynek mérkőzéseit Tallinnban rendezik.
A Babos Tímea, Gálfi Dalma, Stollár Fanny, Bondár Anna összeállítású magyar együttes február hetedikén (szerda) a svédek ellen kezd, majd csütörtökön a szlovénokkal, pénteken a horvátokkal meccsel Észtországban.
Legfrissebb hírek

Eastbourne-i tenisztorna: Stollárék kikaptak az elődöntőben
Tenisz
2026.06.26. 15:20

Eastbourne-i tenisztorna: Stollárék bejutottak az elődöntőbe
Tenisz
2026.06.24. 18:22

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Wimbledon: Gálfi Dalma búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.23. 15:41
Ezek is érdekelhetik




