US Open: Bondárék továbbjutottak párosban

MTI/L. M.MTI/L. M.
2022.08.31. 19:51
null
Bondár Annáék győzelemmel indítottak párosban (Fotó: Getty Images)
Bondár Anna és Greetje Minnen kettőse bejutott a 32 közé az amerikai nyílt teniszbajnokság női páros versenyében.

 

A viadal honlapja szerint a magyar, belga duó az első játszmában kétszer tudta elvenni ellenfele adogatását, így 53 perc alatt előnybe került. A második szettben a kínaiak magabiztosan adogattak, így viszonylag simán egyenlítettek.

A döntő felvonásban Bondár Annáék azonnal brékelőnybe kerültek, és bár 5:2 után a kínaiak visszavették elveszített adogatásukat, újabb bréket követően, 129 perces találkozó végén a magyar, belga kettős ünnepelhetett.

Bondárék eredetileg Jasmine Paolinivel és Martina Trevisannal találkoztak volna, ám az olasz páros visszalépett.

US OPEN (60 millió dollár, kemény pálya)
1. FORDULÓ (a 32 közé jutásért)
NŐI PÁROS

Bondár Anna, Greetje Minnen (magyar, belga)–Vang Hszin-jü, Csu Lin (kínai) 7:5, 3:6, 6:4

Legfrissebb hírek

Bondár feladta, Udvardy jutott tovább a magyar teniszcsatából Eastbourne-ben

Tenisz
2026.06.23. 16:52

Nem bírt a harmadik kiemelttel, Bondár Anna búcsúzott Nottinghamben

Tenisz
2026.06.15. 16:05

Bondár és Gálfi javított, Udvardy és Fucsovics rontott a tenisz-világranglistán

Tenisz
2026.06.15. 10:14

Bondár Anna nem jutott főtáblára Nottinghamben

Tenisz
2026.06.14. 16:06

Bondár Anna továbbjutott a nottinghami selejtező első fordulójából

Tenisz
2026.06.13. 13:52

Tenisz: húsz százalékkal nőnek a pénzdíjak Wimbledonban

Tenisz
2026.06.11. 14:30

A Grand Slam-tornákon tudnak pénzt keresni

Tenisz
2026.05.28. 08:31

Bondár Anna: Nagyobb célokkal érkeztem a Roland Garrosra

Tenisz
2026.05.25. 19:00
Ezek is érdekelhetik