
Kerber hamarosan visszatér (Fotó: instagram.com/angie.kerber)
Januárban visszatér a versenyteniszhez Angelique Kerber, a németek háromszoros Grand Slam-bajnoka.
A volt világelső Angelique Kerber szerdán közölte, hogy miután februárban megszületett a kislánya, ismét edzésbe állt lakhelyén, a lengyelországi Puszczykowóban, és a felkészülését korábbi sikeredzője, Torben Beltz irányítja.
„Ismét nagy tornákat akarok nyerni, és hiszek benne, hogy ez anyaként is lehetséges. Újdonság lesz, hogy mindenhol ott lesz velem Liana is, de már nagyon várom” – jelentette be a 35 éves klasszis, aki az ausztrál nyílt bajnokság előtt egy-két felvezető tornán szeretne elindulni januárban.
Az olimpiai ezüstérmes Kerber 2016-ban az Australian Openen és a US Openen, 2018-ban pedig Wimbledonban diadalmaskodott, és eddig 31.8 millió dollárt „ütögetett össze”.
Legfrissebb hírek

A legkellemetlenebb ellenfél – a Maja Chwalinska-portré
Képes Sport
2026.06.25. 14:56

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség
Tenisz
2026.06.25. 12:22

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Serena Williams egyesben is visszatér, indul Wimbledonban
Tenisz
2026.06.21. 21:18

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01
Ezek is érdekelhetik

