Tenisz: Bondár egy meccsre a főtáblától Rómában; Gálfi kiesett

Bondár Anna (Fotó: Getty Images)
Bondár Anna bejutott a selejtező második fordulójába a római salakpályás tenisztornán.
A női világranglistán legjobb magyarként 95. játékos – aki a 16. kiemelt a kvalifikációban – hétfőn az amerikai Elizabeth Mandlikkal (142.) csapott össze, és 2 óra 16 perc alatt, három szettben nyert. A főtáblára kerülésért a negyedikként rangsorolt amerikai Bernarda Pera (77.) lesz az ellenfele.
A selejtezőben érdekelt másik magyar, Gálfi Dalma szettelőnyről kikapott a francia Océane Dodintől, így kiesett.
A 7.87 millió euró összdíjazású római viadal főtábláján automatikusan ott van a férfiaknál Marozsán Fábián és Fucsovics Márton is.
Legfrissebb hírek

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség
Tenisz
2026.06.25. 12:22

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Wimbledon: Gálfi Dalma búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.23. 15:41

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01
Ezek is érdekelhetik



