Több mint két év után nyert újra mérkőzést Nick Kyrgios

Nick Kyrgios (Fotó: Getty Images)
Az ausztrál Nick Kyrgios szetthátrányból 3:6, 6:3, 6:4-re legyőzte az amerikai Mackenzie McDonaldot a miami tenisztorna férfi versenyének első fordulójában, ezzel 2022 októbere óta az első győzelmét aratta.
„Hosszú utat tettem meg, hogy egyáltalán pályára léphessek egy meccsen és ne kelljen attól tartanom, hogy idő előtt be kell majd fejeznem – mondta a 29 éves játékos, aki hosszú kényszerpihenőt töltött térd-, láb- és csuklósérüléseivel és idén tért vissza az ATP-körversenyre. – Tehát azzal, hogy most játszhattam, nyertem és újra idetartozom, különleges érzés kerített a hatalmába.”
A világranglistán jelenleg 892. Kyrgiosnak ez volt a negyedik találkozója visszatérése óta, az előző hármat elvesztette.
A következő fordulóban az orosz Karen Hacsanov (23.) vár rá, aki a 2022-es US Open negyeddöntőjében nagy csatában legyőzte őt.
Legfrissebb hírek

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség
Tenisz
2026.06.25. 12:22

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58
Ezek is érdekelhetik



