Negyedik lett az MTK Budapest és Pigniczki Fanni az egyesületi rg-vb-n

K. B./MTIK. B./MTI
2024.10.01. 16:52
Pigniczki Fanni egyéniben is a negyedik helyen zárt (Fotó: Koncz Márton, archív)
Negyedik helyen zárt a Pigniczki Fanni, Wiesner Hanna, Barkóczi Boglárka összeállítású MTK Budapest, valamint Pigniczki egyéniben a ritmikus gimnasztikázók Tokióban rendezett egyesületi világbajnokságán.

A hazai szövetség keddi tájékoztatása szerint a japán fővárosban két felnőtt- és egy juniorversenyzőből álló csapatok mérték össze tudásukat egymással. Az MTK triója 365.750 pontot gyűjtött, és negyedik helyével feljutott az elitcsoportba, így jövőre nem kell részt vennie a kvalifikációs körben.

Az egyéni eredményeket tekintve Pigniczki Fanni összetettben 131.100 ponttal negyedik, Wiesner Hanna 124.950-nel a 11. pozícióban fejezte be a versenyt.

 

Legfrissebb hírek

Felkészülés: Jurek Gábor mesternégyesével az MTK legyőzte a Kazincbarcikát

Labdarúgó NB I
Tegnap, 21:50

Közel az egyezség, az MTK-hoz igazolhat a Honvéd támadója – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 11:21

Rg-vk: két negyedik helyezés Pekingben

Torna
2026.06.21. 16:26

Pigniczki Fanni és az együttes kéziszercsapat döntős a pekingi rg-világkupán

Torna
2026.06.20. 17:45

MTK: korábbi játékos csatlakozik Pinezits Máté stábjához

Labdarúgó NB I
2026.06.10. 15:34

Élményekkel és érmekkel újra kék-fehérben Hinora Kristóf

Labdarúgó NB I
2026.06.08. 08:55

A spanyol harmadosztályú klub végleg megszerezte az MTK kapusának játékjogát

Labdarúgó NB I
2026.06.01. 19:28

Az olimpiai bajnok Varfolomeev nyerte meg az egyéni összetettet az rg Eb-n

Egyéb egyéni
2026.05.30. 16:17
Ezek is érdekelhetik