
Selmeci Attila és Milák Kristóf az olimpia után (Fotó: Árvai Károly)
A közösségi oldalán mondott köszönetet Milák Kristóf a felkészítését a tokiói olimpiáig irányító Selmeci Attilának.
„Vannak olyan időszakok az ember életében, amikor elérkezik az idő a váltásra. Kizárólag hálával és köszönettel tartozom Selmeci Attilának. További sok sikert és eredményes munkát kívánok a jövőben Neki” – írta Instagram-oldalán a Tokióban 200 pillangón olimpiai bajnoki címet szerző Milák Kristóf.
Mint ismert, világklasszis úszónk edzőt váltott az ötkarikás játékok után, a továbbiakban Virth Balázs felel a szakmai munkáért.
Selmeci a 24.hu-nak adott interjúban többek között arról beszélt, Milákból hiányzik az alázat. Tanítványa a mostani posztjával is jelezte, hogy szeretné békésen lezárni a történteket.
Legfrissebb hírek

Németh Nándor: Álom a Milákkal felálló váltó
Úszás
2026.06.17. 07:52

Milák a 100 pillangót is behúzta a Mare Nostrumon
Úszás
2026.05.24. 19:15

Milák és Márton is győzött a Mare Nostrumon
Úszás
2026.05.23. 19:52

Milák Kristóf is úszik a monacói Mare Nostrumon
Úszás
2026.05.20. 15:50

Milák Kristóf megtörte Szabó Szebasztián nagy sorozatát
Úszás
2026.04.17. 20:16
Ezek is érdekelhetik


